Czas realizacji zamówienia oraz sposoby dostawy produktów aliro.

Czas realizacji Państwa zamówień wynosi 5 dni roboczych od dnia zaksięgowania płatności plus czas dostawy. Oczywiście dokładamy wszelkich starań, aby paczka opuściła naszą pracownie jak najszybciej! Każda kokardka jest przez nas ręcznie zawiązywana oraz ręcznie zszywana (nie klejona!). Jest to długi proces, ale finalnie powstaje unikatowy produkt!

Nasze produkty wysyłamy na terenie Polski, a dostawy realizujemy razem z firmą InPost. Możecie Państwo wybrać dostarczenie przesyłki poprzez Paczkomat Inpost (13 zł), jak również Kurierem Inpost (14 zł).

Termin w jakim dotrze do Państwa, wysłana przez nas przesyłka zależy od formy wybranej dostawy oraz okresu, w którym zostało złożone zamówienie (w okolicy Świąt Bożego Narodzenia czy Świąt Wielkanocnych, czas ten może się nieznacznie wydłużyć, jednak wtedy zawsze wskazujemy ostatni dzień na zrobienie zakupów w naszym sklepie, dla którego gwarantujemy, że wszystko co Państwo wybrali dotrze jeszcze przed świętami).

Z doświadczenia wiemy, iż Kurier Inpost dostarcza paczki do Państwa domu, najczęściej na następny dzień roboczy od dnia nadania, natomiast dostawa do Paczkomatu zamyka się w 1-2 dniach roboczych.


A czy jest możliwy odbiór osobisty? Tak, oczywiście! Odbiór osobisty jest możliwy pod adresem ul. Galaktyczna 31E, 80-299 Gdańsku Osowa, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym 606-350-437.

Wszystkie ozdoby do włosów szyjemy na indywidualne zamówienie po otrzymaniu płatności. Dlatego nie ma możliwości zamówienia za pobraniem.

Na koniec chcielibyśmy zachęcić do skorzystania z naszej stałej promocji! Przy zamówieniu powyżej 150 zł nie ponoszą Państwo żadnych kosztów wysyłki. Wasze zamówienie zostanie dostarczone Kurierem Inpost gratis!