W trosce o środowisko

W PRACOWNI ALIRO pracujemy na naturalnych materiałach wysokiej jakości (certyfikowany len, bawełna). Wszystkie ozdoby do włosów szyjemy na indywidualne zamówienie. Staramy się poprzez to, nie tworzyć niepotrzebnej nadprodukcji towaru! Dzięki takiemu działaniu masz pewność, że kokardki do włosów zamówione w naszym sklepie internetowym aliro.pl, zostały stworzone od początku do końca konkretnie dla Ciebie!

Każda z kokardek jest przez nas ręcznie zawiązywana oraz ręcznie zszywana (nie używamy klejów!). To czasochłonne, lecz ostatecznie powstaje produkt, który jest nie tylko unikatowy, ale też przyjazny dla środowiska.

Etykiety, na których zamieszczamy akcesoria do włosów, jak i podziękowania za zakupy zaprojektowaliśmy samodzielnie. Są monochromatyczne i proste w formie. Zrezygnowaliśmy z kolorowych, błyszczących nadruków, które rozpraszają uwagę od produktu, a ich wydruk negatywnie wpływa na przyrodę.

W trosce o środowisko postanowiliśmy także zrezygnować z pakowania zamówień detalicznych w woreczki celafonowe. Twoje zamówienie pakujemy w eko kartoniki (białe i brązowe), które można ponownie wykorzystać i podlegają recyklingowi. Na sam koniec Twoją przesyłkę umieszczamy w 100% biodegradowalnej kopercie.

Wierzymy, że każde takie działanie, nawet w niedużej rodzinnej firmie, jak nasza ma sens!