Poznaj nasze produkty !

Obecnie w naszej ofercie znajdziecie pięć różnych modeli kokardek oraz frotki. Wszystkie akcesoria tworzymy na podstawie samodzielnie opracowanych projektów, z materiałów wysokiej jakości (len, bawełna,plumeti).

Modele kokardek oraz frotki:
– kokardka Aline – nasz bestseller,
– kokardka Zoe,
– kokardka Genevieve,
– kokardka Marie,
– kokardka Eva
– frotka Catherine.

Kokardki w zależności od modelu dostępne są w jednym lub kilku rozmiarach. Zamieszczamy je na dwóch rodzajach bazy. Do wyboru:
– delikatna opaska bezuciskowa, która pasuje na główkę niemowlęcia, jak i rozciąga się do obwodu głowy dorosłego człowieka
– metalowa spinka typu krokodylek (z ząbkami), która doskonale radzi sobie z każdym rodzajem włosów.

KOKARDKA ALINE

Kokardka Aline to najczęściej wybierany model naszych kokardek, który sprawdzi się u dziewczynki w każdym wieku. Dostępna jest w czterech rozmiarach mini, małym, średnim oraz dużym. Kokardkę zamieszczamy na spince lub na opasce bezuciskowej.

KOKARDKA ZOE

Kokardka Zoe towarzyszy naszym małym Klientkom już od pierwszych dni życia, ale pasuje również nieco starszym dziewczynkom. Dostępna jest w jednym uniwersalnym rozmiarze. Kokardkę zamieszczamy na opasce bezuciskowej.

KOKARDKA GENEVIEVE

Kokardka Genevieve to przepiękny i unikatowy model kokardki, stworzony z myślą o starszych dziewczynkach. Świetnie sprawdzi się również, jako wyjątkowy dodatek do fryzury modnej mamy. Dostępna jest w rozmiarach małym, średnim oraz dużym. Kokardkę zamieszczamy na spince.

KOKARDKA MARIE

Kokardka Marieto przepiękna kokardka o klasycznym, ponadczasowym kształcie. Stanowi idealne uzupełnienie każdej stylizacji. Dostępna jest w dwóch rozmiarach mini, małym. Kokardkę zamieszczamy na spince lub na opasce bezuciskowej. 

KOKARDKA EVA

Kokardka Evato najmniejszy ze stworzonych przez nas modeli kokardek. Towarzyszynaszym małym Klientkom już od pierwszych dni życia. Dostępna jest w jednym uniwersalnym rozmiarze.  Kokardkę zamieszczamy na opasce bezuciskowej.

FROTKA CATHERINE

Frotka Catherine stworzona z myślą o mamie, jak i córce. Stanowi idealne uzupełnienie każdej stylizacji, eleganckiej, jak i sportowej. Frotki świetnie trzymają włosy (nie zsuwają się). Frotki dostępne są w dwóch wariantach szerokości: mała i duża. Od Was zależy, który wariant wybierzecie! 

Szukasz kokardki na chrzest, urodziny, do sesji zdjęciowej lub innej ważnej uroczystości? Chcesz, aby Twoje dziecko wyglądało wyjątkowo każdego dnia? Nasze urocze kokardki Aliro sprawdzą się w każdej sytuacji, stanowiąc idealne uzupełnienie stylizacji.