Pierwsza Komunia Święta

Pierwsza Komunia Święta to jedno z najważniejszych uroczystości w życiu dziecka. W tym dniu każda mama pragnie, aby jej córka wyglądała prześlicznie. Dbamy o to, żeby wszystkie elementy komunijnego stroju, jak balerinki, rajstopki, sukienka czy ozdoby do włosów pasowały do siebie oraz idealnie podkreślały powagę tej uroczystości.   

Niezwykle ważną częścią komunijnego wyglądu dziewczynki jest jej fryzura. Stanowi dopełnienie całości stylizacji. Pięknie prezentują się proste albo delikatnie zakręcone włosy. Modne są też różnego rodzaju upięcia, koki oraz warkocze. W celu podkreślenia całości fryzury wykorzystujemy ozdoby do włosów. Najbardziej popularne są wianki, szczególnie te z żywych kwiatów oraz klasyczne kokardki do włosów – spineczki.  Aby ułatwić Państwu poszukiwania odpowiednich dodatków do włosów, stworzyliśmy w naszym sklepie aliro.pl specjalnie dedykowaną kategorię CHRZEST KOMUNIA. Znajdziecie ją na stronie głównej sklepu.

I tak, z myślą o uroczystości Pierwszej Komunii Świętej, chcielibyśmy zaproponować Państwu, poniższe wzory ozdób do włosów, które powstają w naszej PRACOWNI ALIRO:

  • Kokardka Marie to przepiękna kokardka do włosów o klasycznym, ponadczasowym kształcie. W rozmiarze mini na spinkach fantastycznie sprawdzi się, jako dopełnienie warkoczyków. Na uroczystość Pierwszej Komunii Świętej polecamy ją w kolorze białym, bądź śmietankowym z pięknej i naturalnej tkaniny – lnu.
  • Kokardka Aline to nasz bestseller.  Dostępna jest w czterech rozmiarach od mini do dużego. Jeśli poszukujesz czegoś subtelnego wybierz rozmiar mini. Jeśli wolisz aby kokardka stanowiła główny element komunijnej fryzury wybierz rozmiar duży! Wszystko zależy od Twojej wyobraźni i efektu, jaki chcesz uzyskać! Kokardkę na spince można użyć na różne sposoby: do podpięcia włosów, podtrzymania grzywki, do ozdoby małego kucyka, koka, do warkoczyków lub do wykończenia innej fantazyjnej fryzury. W perspektywie przyjęcia komunijnego, kokardkę Aline na spince polecamy w szczególności w kolorach: biały len, śmietanka len, biały plumeti oraz biały z haftem.
  • Kokardka Genevieve to przepiękny, klasyczny i unikatowy model kokardki do włosów. Wybierając ten model mamy pewność ze nie zostanie niezauważony. Kokardka Genevieve pięknie podkreśli całość stylizacji, stanowiąc jej istotny punkt. Ten wyjątkowy model, dużej kokardy zaprojektowaliśmy z myślą o starszych dziewczynkach.

Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej Twojej córki, to wyjątkowy dzień w życiu całej Waszej rodziny. Jest nam niezmiernie miło, że możemy w nim uczestniczyć!