Chrzest Święty

Chrzest to jedna z najważniejszych uroczystości w życiu małego człowieka. W ten dzień każda mama pragnie, aby jej mała, ukochana córeczka wyglądała, jak księżniczka. W trakcie przygotowań do ceremonii Chrztu Świętego szukamy i wybieramy wiele niezbędnych produktów jak świeca, szatka, buciki, body, sukienka, czapeczka czy ozdoby na główkę. Starasz się zadbać o każdy szczegół, tak aby ta niepowtarzalna uroczystość w życiu naszego dziecka, przebiegła w sposób idealny i zapadła w pamięci Twojej rodziny i przyjaciół.  Doskonale to rozumiemy, ponieważ przeżywaliśmy to osobiście podczas uroczystości chrztu, z udziałem naszych dzieci. Dlatego właśnie, chcielibyśmy zaproponować Ci niepowtarzalne ozdoby do włosów, wykonywane w naszej PRACOWNI ALIRO.

Wszystkie kokardki do włosów szyjemy na Twoje indywidualne zamówienie, wyłącznie z delikatnych, certyfikowanych materiałów (len, bawełna), niepodrażniających skóry maluszka. Każda z kokardek jest przez nas ręcznie zawiązywana oraz ręcznie zszywana (nie używamy klejów!). To czasochłonne, lecz ostatecznie powstaje unikatowy produkt. Kokardki zamieszczamy na miękkich, bezuciskowych i rozciągliwych opaskach, które same dopasowują się do główki niemowlęcia.

Z myślą o uroczystości Chrztu Świętego, chcielibyśmy zaproponować, poniższe wzory ozdób do włosów, które stanowią bestseller w naszym sklepie internetowym:

– kokardka Aline biały len,

– kokardka Aline biały z haftem,

– kokardka Aline biały plumeti (delikatny materiał z wypustkami w takim samym kolorze),

– kokardka Aline śmietanka len,

– kokardka Marie biały len,

– kokardka Marie śmietanka len.

Powyższe opaski do włosów polecamy w najmniejszym dostępnym rozmiarze, czyli mini. Kokardki w rozmiarze mini mają około 7 cm szerokości. Dokładne wymiary każdego z produktów znajdziesz w opisie wybranej ozdoby do włosów!

Ponadto, polecamy równie piękne modele naszych kokardek, czyli wzory Eva i Zoe. Dostępne są one w jednym uniwersalnym rozmiarze:

– kokardka Zoe biały len,

– kokardka Zoe biały plumeti,

– kokardka Zoe biały z haftem,

– kokardka Zoe śmietanka len,

– kokardka Eva biały len,

– kokardka Eva biały plumeti,

– kokardka Eva śmietanka len.

Dla Waszej wygody, w związku z licznymi zapytaniami, o to, którą z kokardek wybrać na Chrzest Święty stworzyliśmy dedykowaną kategorię – CHRZEST KOMUNIA. Znajdziesz ją na stronie głównej naszego sklepu.

Kokardki do włosów ALIRO, będą wspaniałym uzupełnieniem stylizacji Twojego dziecka, którą ubierzecie, zarówno na ceremonię do Kościoła, jak i późniejszy obiad z bliskimi. Nasze opaski do włosów, świetnie sprawdzą się również, w trakcie sesji zdjęciowej, która pozostanie piękną pamiątką na lata.